Gyventojai kviečiami į seminarą daugiabučių modernizavimo tema

Vasario 14 d., į nemokamą seminarą daugiabučių modernizavimo tema, kviečiami Jonavos rajono gyventojai, daugiabučių namų bendrijų atstovai ir bendrojo naudojimo objektų valdytojai, administratoriai, taip pat už daugiabučių renovaciją atsakingi savivaldybių darbuotojai.

Seminare bus aptariama naujausia aktuali informacija, susijusi su daugiabučių namų atnaujinimu (modernizavimu). Renginio metu bus nagrinėjama statybos, energijos sąnaudų, ekonominio efektyvumo ir teisinio reguliavimo problematika, atsakoma į dalyvių klausimus, diskutuojama.

INFORMACIJA DALINSIS SPECIALISTAI:
Edvinas BINDOKAS - ekonomistas, finansų ir ekonominių procesų valdymo vadovas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas.

Rolandas KLIMAVIČIUS - Būsto rūmų teisininkas, turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo, teisės aktų rengimo ir atstovavimo teismuose srityse.

Algimantas ŠIAUČIŪNAS - inžinierius-praktikas, turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje, techninės priežiūros vadovas daugiabučių namų modernizavime.

Seminaro laikas: 09:30-14:30
Seminaro vieta: Jonavos kultūros centras, Žeimių g. 15
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/Z5emUJCkywMNGyoA9