Informacija

Aktuali Jonavos paslaugų informacija
KALĖDINIŲ EGLUČIŲ SURINKIMO VIETOS JONAVOJE (IKI SAUSIO 13 D.)
 • Kosmonautų g. 2a-2b ties konteineriais.
 • Kosmonautų g. prie prekybos centro „MAXIMA“ ties konteineriais.
 • Žeimių takas 1 prieš konteinerius kitoje kelio pusėje ant vejos.
 • Lietavos g. 37 ties konteineriais.
 • Panerių g. tarp 19-21 namų, ties konteineriais.
 • Restorano „SVETAINĖ“ kieme už J. Basanavičiaus 2-4 namų.
 • Birutės – Prezidento g. kampas, ant vejos šalia kelio.
 • Kauno g. 6 ties konteineriais.
 • Kauno g. 68 ties konteineriais.
 • Žalioji g. tarp 8-10 namų įvažiavimo, šalia kelio.
 • Žemaitės g. 18 ties konteineriais.
 • Kulviečio g. 14 ties konteineriais.
 • Įvažiavimas iš Chemikų g. link Kulviečio g. 8 ties konteineriais.
 • Vaičiūno g. 4 ant vejos šalia kelio.
 • Chemikų g. 76 ties konteineriais.
 • Chemikų g. prie prekybos centro „NORFA“, ant vejos šalia aikštelės.

Į surinkimo vietas galima išmesti tik eglutes ar eglučių šakas. Negalima mesti eglučių ar eglučių šakų suvyniotų į maišus, popierių, taip pat su vazonais!

Dėl ūkininkų turgaus 2022 gruodžio 24 d.

Informuojame, kad ūkininkų turgavietė šį šeštadienį, gruodžio 24 d. nedirbs.

INFORMUOJAME DĖL GATVIŲ IR KELIŲ PRIEŽIŪROS

Vakar (lapkričio 28 d.) vakare, eismo sąlygas apsunkinus plikledžiui, sulaukėme gyventojų pranešimų ir klausimų dėl kai kurių nebarstomų gatvių, slidžių kelio ruožų. Informuojame, kad UAB „Jonavos paslaugos“ barstymo darbus mieste pradėjo vos pasirodžius pirmajam plikledžiui – 16 val.

Mūsų bendrovė yra atsakinga tik už miesto gatvių priežiūrą, išskyrus J. Ralio, J. Basanavičiaus, Žeimių, Kauno, Ąžuolų, Darbininkų gatves. Jas, o taip rajono bei užmiesčio kelius prižiūri AB „Kelių priežiūra“.

Nuolat stebime orų prognozes, gatvių dangą ir operatyviai reaguojame į įvairias situacijas – miestas tinkamai prižiūrimas visais metų laikais.

Būkime budrūs ir atsargūs keliuose, saugokime save ir aplinkinius.

Keičiasi ūkininkų turgavietės darbo laikas

Informuojame, kad nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d. ūkininkų turgavietės darbo laikas keičiasi. Turgavietė veiks nuo 7:00 iki 12:00 val.

UAB „Jonavos paslaugos“ sulaukė pranešimų iš Jonavos miesto gyventojų, jog su jais telefonu susisiekia nepažįstami asmenys, prisistatantys UAB „Jonavos paslaugos“ darbuotojų vardu ir siūlosi atvykti į butus tariamai ištaisyti pateiktas sąskaitas už komunalines paslaugas. Sukčių teigimu, sąskaitų suma bus pakoreguota į mažesnę pusę.

Norime perspėti gyventojus, kad UAB „Jonavos paslaugos“ darbuotojai dėl sąskaitų pas gyventojus į namus nevyksta, todėl raginame būti budriais ir neįsileisti sukčių į namus.

Sulaukus tokio skambučio ir iškilus abejonėms dėl darbuotojų tapatybės būtinai susisiekite su UAB „Jonavos paslaugos“ telefonu (8 349) 529 39 arba su policija.

Patalpų šildymo daliklinė apskaitos sistema (toliau – Sistema) diegiama senos statybos daugiabučiuose namuose, kur tradicinių šilumos apskaitos prietaisų įrengimas kiekvienam vartotojui yra problematiškas. Šilumos sąnaudų daliklis - tai prietaisas netiesiogiai matuojantis radiatoriaus atiduodamą aplinkai šilumos kiekį. Jų pagrindu bus apskaičiuojami ir paskirstomi mokesčiai už patalpų šildymą – kuo mažiau gyventojas šildo radiatorius, tuo mažesni pasiekiami šildymo kaštai. Sistemos su nuotoliniu duomenų perdavimu įdiegimas namo gyventojams privalumai:

- kiekvienas namo gyventojas turi galimybę individualiai reguliuoti kiekvieno kambario šildymą (palaikyti norimą temperatūrą). Jis nėra priklausomas nuo viso namo vykdomos energijos vartojimo politikos bei gali susikurti sau priimtinas  komforto sąlygas.

- skatina gyventojus taupyti patalpų šildymui sunaudojamą energiją, kadangi visos asmeniškai gyventojo vykdomos energijos taupymo priemonės (kambarių neperkaitinimas, langų užsandarinimas ir pan.) atsispindi gautoje sąskaitoje.

- leidžia identifikuoti nesąžiningus karšto vandens vartotojus, kurie atsukinėja skaitiklių rodmenis bei tokiu būdu didina kitų sąžiningų vartotojų kaštus.

- papildomai įdiegus Namo Informacinę sistemą (NIS) su prieiga internete, sudaroma galimybė gyventojams gauti duomenis apie jų suvartojamą šiluminę energiją, įsivertinti asmeninių vykdomų energijos taupymo priemonių efektyvumą, analizuojant skirtingų periodų bei šildymo sezonų apskaitos duomenis. Namo patalpų šildymui suvartotas šilumos kiekis paskirstomas individualiems vartotojams pagal Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2016 m. birželio 13 d. nutarimu Nr. O3-185 patvirtintą Šilumos šildymui paskirstymo dalikliais metodą Nr. 6

Vartotojo instrukciją galite rasti žemiau.

Informuojame, kad UAB “Jonavos paslaugos“ nuo  2020 m. balandžio 6 d. Kaimo seniūnijų daugiabučiuose namuose, kuriuose vienoje laiptinėje šeši ir daugiau butų, pradeda vykdyti laiptinių dezinfekavimo darbus. Dezinfekcijos metu ir 30 min. po atliktų darbų laiptinėse būti draudžiama.

Dezinfekcija bus vykdoma:

 • 2020 m. balandžio 6 d. Upninkų, Šilų, Bukonių ir Žeimių seniūnijose;
 • 2020 m. balandžio 7 d. Šveicarijos ir Užusalių seniūnijose;

Administravimo skyrius

Informuojame, kad UAB „Jonavos paslaugos“ koronaviruso pandemijos metu padažnino daugiabučių namų laiptinių valymą drėgnuoju būdu: vietoj dviejų kartų per mėnesį dabar yra valoma ne mažiau kaip kartą per savaitę, naudojant dezinfekcines priemones. Taip pat, kaip ir anksčiau, kasdien yra nuvalomi turėklai, liftų mygtukai, lauko durų rankenos, laiptinės yra išvėdinamos.

Jūsų patogumui pateikiame dažniausiai pasitaikančių prašymų formas. Neradus tinkamo Jums prašymo, prašome pildyti standartinę prašymo formą.

Prašymų formas galite rasti žemiau.

Prašyme būtinai nurodykite savo vardą, pavardę bei kontaktinį telefono numerį.

Atkreipiame dėmesį, kad Priede Nr. 1  “Daugiabučio namo butų ir kt. patalpų savininkų sąrašas” galioja tik tie butų ir kitų patalpų savininkų parašai, kuriems nuosavybės teise tas butas (patalpa) priklauso arba turimas įgaliojimas atstovauti buto (patalpos) savininką (tuo atveju pridedama įgaliojimo kopija).

Dažniausia buitinių nuotekų kanalizacijos stovų užsikimšimo priežastis yra namo gyventojų neatsakingas elgesys. Namo buitinių nuotekų kanalizacijos tinklai yra sudėtinga sistema, susidedanti iš vamzdžių, alkūnių, jungčių ir panašiai. Jeigu gyventojas tingi maisto atliekas, šiukšles išnešti į šiukšlių konteinerius, tai jas paprasčiausiai sumeta į klozetą. Buitinės atliekos, patekusios į vamzdžius, juos užkemša, ypač prie alkūnių, jungčių. Valant užsikimšusią kanalizaciją, dažniausiai randama: buitinės atliekos, popieriai, higieniniai paketai, skarmalai, sauskelnės. Esant name nors vienam netvarkingam gyventojui, kenčia visas namas, nes eksploatacines lėšas kaupia visi gyventojai. Avarinė tarnyba važiuoja esant gyventojo iškvietimui ir tai kainuoja namui apie 9 € už kiekvieną iškvietimą be atliekamų darbų kainos. Dar kartą norisi priminti, kad į klozetą negalima nieko mesti, netgi tualetinio popieriaus (jis tikrai netirpsta). Taip pat negalima į kanalizaciją pilti kavos tirščių, riebalų, jau nekalbant apie kompotus, uogienes, kopūstus, žuvis bei jų žvynus. Kategoriškai draudžiama į kanalizaciją pilti po remonto likusias statybines atliekas, kalkes, cementą, dažus, klijus, nes po to gali prireikti keisti visą vamzdyną, o tai brangiai kainuoja.      

Administratorius

Informuojame, kad UAB „Jonavos paslaugos“ kasose įmokos pagal sąskaitas priimamos nemokamai. Už įmokų priėmimą kitose mokėjimo vietose mokama pagal mokėjimo paslaugų teikėjų nustatytas kainas.

Kviečiame mokesčius už komunalines ir kitas paslaugas mokėti UAB „Jonavos paslaugos“ kasose, esančiose Jonavoje: Klaipėdos g. 17, Chemikų g. 8-100, Kosmonautų g. 28-3; Rukloje, Laumės g. 4; Upninkuose, Jaunystės g. 7; Žeimiuose, Kauno g. 47.

Rangovui įvykdžius visus renovacijos darbus, gavus statybos užbaigimo aktą ir valstybės paramą, UAB „Jonavos paslaugos“ kviečia daugiabučio gyvenamojo namo savininkus į ataskaitinį susirinkimą, kurio metu išdalinamos detalios ataskaitos apie viso namo modernizavimo (atnaujinimo) darbų vertę ir kiekvieno konkretaus buto dalį, kuri skaičiuojama pagal buto naudingo ploto ir viso namo naudingo ploto santykį, pridedant individualias investicijas, jei darbai buvo atlikti būtent tame bute.

Paskolos sutartį su finansuotoju daugiabučio namo savininkų vardu ir jų naudai pasirašo administratorius – UAB „Jonavos paslaugos“. Iki šiol visos daugiabučių namų modernizavimo (atnaujinimo) paskolos sutartys pasirašytos su UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ arba su AB „Šiaulių bankas“. Abu finansuotojai nuo pat pirmos išmokos rangovams už atliktus darbus pagal pateiktus rangos darbų aktus pradeda skaičiuoti atidėtas (sukauptas) palūkanas iki tol, kol valstybė perveda visą papildomą paramą į daugiabučio namo kaupiamąją sąskaitą. Paskolos grąžinimo trukmė yra 240 mėnesių, pradedant nuo pirmos išmokos rangovui. Paskolos grąžinimo tvarka bankuose skirtinga:

 

 • UAB „VIEŠŲJŲ INVESTICIJŲ PLĖTROS AGENTŪRA“ taiko anuitetinį paskolos grąžinimo metodą, tai yra fiksuojama pastovi, vienoda kiekvieno mėnesio grąžinimo suma, kurią sudaro 3 sudedamosios dalys: grąžintina kintanti kredito dalis, suskaičiuotos mokėtinos palūkanos ir atidėtos (sukauptos) palūkanos. UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ reikalauja, kad gyventojai gavę sąskaitą, ją apmokėtų iki einamojo mėnesio 23 dienos imtinai (jei ji sutampa su darbo diena) arba paskutinę darbo dieną prieš 23 kalendorinę dieną.

Paskolos mėnesio įmoką mokėti galima UAB „Jonavos paslaugos“ kasose, bankiniu pavedimu tiesiai į namo kaupiamąją sąskaitą arba per bankų interneto liniją, užpildant joje esantį UAB „Jonavos paslaugos“ mokėjimo dokumentą. Būtina pasirinkti tikslią mokėjimo informaciją pagal banką, kuriame turite savo sąskaitą, iš kurios atliksite mokėjimus:

Luminor (DNB) – įmokos pavadinimas „Jonavos paslaugos (Kreditas, palūkanos, delspinigiai)“, įmokos kodas 439015.

SEB - įmokos pavadinimas „Jonavos paslaugos (Kreditas, palūkanos, delspinigiai)“, įmokos kodo nėra.

Swedbank - įmokos pavadinimas „Kreditas“, įmokos kodas 103339.

Mokėjimo pavedime būtina nurodyti savininko vardą, pavardę, MOKĖTOJO KODĄ, BUTO ADRESĄ.

 

 • AB „ŠIAULIŲ BANKAS“ taiko linijinį paskolos grąžinimo būdą, todėl įmokos visą laikotarpį bus skirtingos ir išmokant didesnę kredito dalį mažės, nes palūkanos skaičiuosis nuo neišmokėtos, negrąžintos kredito dalies. AB „Šiaulių bankas“ reikalauja, kad gyventojai gavę sąskaitą, ją apmokėtų iki einamojo mėnesio 18 dienos imtinai, jei ji sutampa su darbo diena, arba paskutinę darbo dieną prieš 18 kalendorinę dieną.

Paskolos mėnesio įmoką mokėti galima UAB „Jonavos paslaugos“ kasose – grynaisiais arba kortele, AB „Šiaulių bankas“ banko skyriuje arba atliekant mokėjimo pavedimą į Jūsų namui priskirtą kaupiamąją sąskaitą, kuri nurodoma ataskaitoje ir kiekvieno mėnesio UAB „Jonavos paslaugos“ išrašomoje sąskaitoje.

Mokėjimo pavedime būtina nurodyti savininko vardą, pavardę, MOKĖTOJO KODĄ, BUTO ADRESĄ.

 

Kiti mokėjimo būdai negalimi.

 

Visų renovuotų namų butų savininkai turi grąžinti paskolas už modernizavimą ir mokėti priskaičiuotas mokėtinas ir atidėtas palūkanas. Sąskaitos už paskolos (kredito) ir palūkanų grąžinimą išrašomos iki kiekvieno mėnesio 10 dienos. Šios įmokos priimamos UAB „Jonavos paslaugų kasose“ iki finansuotojo, auksčiau nurodytos, priskirtos dienos. Po šio termino įmokos kasose pagal einamojo mėnesio sąskaitas nepriimamos. Nesumokėtos laiku įmokos su delspinigiais priskaičiuojamos prie kito mėnesio sąskaitos. Finansuotojai UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ ir AB „Šiaulių bankas“ fiksavo griežtas paskolos grąžinimo dienas, kurios nesutampa su paskutine kalendorinio mėnesio diena, jų negalima keisti ir privalu susimokėti iki nustatytos tikslios datos.

Jei savininkas nesumokėjo visos priklausančios mokėti įmokos, o tik jos mažesnę dalį, tai užskaitymas pradedamas pirmumo seka pagal mokėjimo grafiką. Pirmiausia užskaitomos atidėtos palūkanos, po to, mokėtinos palūkanos, kredito dalis, delspinigiai, kreditoriaus išlaidos išieškoti skolas.

Jei savininkas turi teisę gauti šildymo kompensacijas, tai turi kreiptis į UAB „Jonavos paslaugos“, parašyti pareiškimą dėl kompensacijų už kredito paskolos išmokėjimą dokumentų pateikimo savivaldybei bei turi pats kreiptis į Jonavos rajono savivaldybės socialinės paramos skyrių, kuris patvirtina, ar priklauso papildoma teisė į kredito ir palūkanų apmokėjimą iš biudžeto lėšų. Tai laikinai galiojanti teisė, jos galiojimo terminus seka pats savininkas ir privalo savalaikiai kreiptis į socialinės paramos skyrių dėl jos pratęsimo. Neprasitęsus termino laiku, įmokas turi mokėti pats buto savininkas.

Pamesta, pamiršta, dingusi sąskaita už renovacijos (kredito) grąžinimą neatleidžia nuo prievolės kas mėnesį mokėti kredito grąžinimo įmoką. Būtina iškart kreiptis ir pasiimti sąskaitos kopiją UAB „Jonavos paslaugose“.

Skolininkams siunčiami skolos priminimo raštai. Skolininkų, delsiančių apmokėti ilgiau kaip 90 dienų, susidariusios skolos išieškojimas ir su tuo susijusių išlaidų kompensavimas perduodamas UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūrai“ arba AB „Šiaulių bankui“.

Jei savininkas nusprendžia, kad gali sumokėti iš anksto visą kredito dalį su atidėtomis palūkanomis, jis parašo raštišką prašymą. Prašymą bankas patvirtina per 5 darbo dienas. Tik tada išrašoma pilna išankstinio apmokėjimo sąskaita, kurią būtina apmokėti iki nustatytos dienos. Savininkas, nesumokėjęs tiksliai nurodytu laiku, privalo mokėti papildomai banko priskaičiuotas mokėtinas palūkanas.

Parduodant, keičiant, dovanojant butus renovuotuose namuose, savininkai, kurių paskola nėra grąžinta iš anksto, privalo apie tai pranešti ir gauti iš UAB "Jonavos paslaugos" patvirtintą pažymą apie neišmokėtą paskolos (kredito) ir atidėtų palūkanų likutį. Po notaro patvirtintos pardavimo, keitimo, dovanojimo sutarties pasirašymo paskolos mokėjimo prievolė pereina naujam savininkui. Pasikeitimai užregistruojami Nekilnojamojo turto registre.

Paskolas (kreditą) grąžinantys savininkai administratoriui moka Jonavos rajono savivaldybės Tarybos sprendimu nustatytą kredito administravimo mokestį, t.y. 0,028 eur už 1 naudingojo buto ploto kvadratinį metrą, pridedant 21 procentą pridėtinės vertės. Šis mokestis pradedamas mokėti nuo to mėnesio, kai gaunama papildoma valstybės parama, įvyksta ataskaitinis susirinkimas ir patvirtinama pirmos įmokos data. Baigiamas mokėti po paskolos grąžinimo.