Jonavos kultūros centre įvyko UAB „Jonavos paslaugos“ metų renginys, kuriame bendrovės direktorius Edmundas Mulokas apžvelgė įgyvendintus praėjusių metų darbus ir projektus, bei pristatė 2016 metų planus. 2015 metai direktoriaus vertinimu buvo kupini iššūkių, nes įmonė  įgyvendino keletą svarbių projektų tiek miestui, tiek gyventojams, bet pasiekti rezultatai džiugina ir išties labai aukšti. Ateityje sustoti neketinama, planuojama toliau siekti geresnės siūlomų paslaugų kokybės, bei tapti modernia ir pažangia bendrove.

Į renginį susirinko gausus darbuotojų būrys, taip pat dalyvavo svečiai iš Jonavos rajono savivaldybės – Lietuvos Respublikos seimo narys, susisiekimo ministras Rimvydas Sinkevičius ir Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas, UAB „Jonavos paslaugos“ stebėtojų tarybos pirmininkas  Eugenijus Sabutis.

Renginio metu apdovanoti 2015 metų geriausi įmonės darbuotojai: darbo užmokesčio buhalterė Sonata Tamaliūnienė, vadybininkas santechnikos remontui Justinas Paplauskas, motoristas-remontininkas Ramūnas Bliuvas ir šaltkalvis-remontininkas Mykolas Grauža. Darbuotojams įteiktos gėlių puokštės ir atminimo dovanos.

Buvusiems įmonės darbuotojams Elenai Kriūnienei, Mykolui Narenkevičiui ir Bronei Narbutienei už nuoširdų ilgametį darbą įteiktos padėkos.

Renginyje pasirodė Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos auklėtiniai, kurie atliko kelis solinius kūrinius.

Po nuotaikingų apdovanojimų, kurie įteikti net 17 darbuotojų, visiems susirinkusiems nuostabią koncertinę programą dovanojo meno vadovo Edvardo Ratauto vadovaujamas instrumentinis ansamblis, atlikęs improvizuotos klasikos melodijas.

Džiaugiamės, kad renginys nepaliko abejingų ir tikimės, kad sekančiais metais įmonės kolektyvas vėl  susirinks apžvelgti metų rezultatus ir gerai praleisti laiką.

Teisės ir bendrųjų reikalų skyrius

Nuotraukų galerija