Rūšiuoti yra paprasta! Gyventojai skatinami būti atsakingais ir rūšiuoti atliekas

Atliekų rūšiavimas turi tapti kiekvieno iš mūsų įpročiu. Gyventojai skatinami būti atsakingais ir rūšiuoti atliekas. Dar pavasarį prasidėjusi UAB "Jonavos paslaugos" organizuota atliekų rūšiavimo kampanija "Rūšiuoti yra paprasta!", gyventojams leido artimiau susipažinti su svarbiausiomis rūšiavimo taisyklėmis ir tvarka. 

Autobusų stotelėse jonaviečiai mato svarbiausia informaciją, kodėl rūšiuoti svarbu, įvairiuose miesto vietose stendus, kuriuose skambūs šūkiai skatinantys rūšiuoti. Taip pat, socialinėje erdvėje netrūko informacijos apie tai, kaip tai daryti teisingai, o www.jonavospaslaugos.lt svetainėje buvo sukurta teisingo rūšiavimo atmintinė, kuri yra prieinama visiems.

Mūsų mieste rūšiavimui sudarytos puikios sąlygos, o pradėjus rūšiuoti, gyventojai supranta, kad tai daryti – labai paprasta. Teisingai rūšiuojant pakuotės atliekas, mišrių komunalinių atliekų kiekis ženkliai sumažėja, todėl išmesti šiukšles maišuose tenka rečiau ir tai daryti tampa patogiau, maišai nėra perpildyti.

Rūšiuojant mes: prisidedame prie tvaraus vystymosi, natūralių išteklių taupymo, mokome ateities kartas ir kartu kuriame švaresnę ateitį.

Neieškokime pasiteisinimų, kodėl nerūšiuoti, pradėkime tai daryti šiandien. Teisingo rūšiavimo atmintine rasite mūsų svetainėje: https://jonavospaslaugos.lt/straipsniai/teisingo-rusiavimo-atmintine 

Rūšiuoti yra paprasta!