Spalio mėnesį pagal UAB „Jonavos paslaugos“ pateiktus pažeidimų protokolus nubausti 11 pažeidėjų, kuriems skirtos iki 100 Eur administracinės baudos. Baudos gyventojams skirtos už stambiagabaričių atliekų palikimą komunalinių atliekų aikštelėse neleistinomis dienomis bei piktavališką komunalinių atliekų maišų palikimą šalia konteinerių.
Gyventojai turėtų suprasti, kad šalia konteinerių paliekami komunalinių atliekų maišai bei neleistinu laiku komunalinių atliekų aikštelėse paliekamos stambiagabaritės atliekos teršia ir daro nesaugią mūsų aplinką.
Primename, kad stambiagabarites atliekas – senus baldus, buitinę įrangą ir pan. į komunalinių atliekų aikšteles galima nešti sekmadieniais. Kiekvieną pirmadienį šios atliekos yra surenkamos ir išvežamos.
Jonavos mieste, adresu Darbininkų g. 19, gyventojų patogumui įrengta stambiagabaričių atliekų aikštelė. Kita aikštelė yra Jonalaukio kaime (uždaryto sąvartyno vietoje). Gyventojai į šias aikšteles gali nemokamai pristatyti padangas, senus baldus, statybines atliekas, elektros ir elektronikos atliekas.

UAB „Jonavos paslaugos“ Teisės ir bendrųjų reikalų skyrius